ZOBRAZIT KOŠÍK
Image Alt

Restaurace

V našem penzionu je oáza klidu a pohody, kde poznáte jak krásné je posedět a popovídat si u vybraného pokrmu z našeho jídelního lístku či sklenice výborného vína z našich sklepů.

V krásném prostředí Chřibské pahorkatiny vzniká projekt vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA. Toto vinařství má dlouholetou rodinnou tradici a rádo by se svými produkty představilo a propojilo tak ve svém penzionu bohatou škálu vinařských služeb s krásnou přírodou a kulturními a vinařskými tradicemi. To vše doprovázeno ochutnávkou vlastních, s láskou připravovaných vín.

DVŮR POD STARÝMA HORAMA se nachází na okraji vinařské obce Boršice, ve Slovácké vinařské oblasti, která je jednou ze čtyř vinařských podoblastí Moravy.

Nově vzniklý penzion skloubí požadavky na kvalitní ubytování, vybrané vinařské služby a wellness balíčky, zázemí pro pořádní konferencí, degustaci vín, nabídku vinařských a sommerliérských kurzů a to vše pod jednou střechou v příjemném a přátelském prostředí DVORU POD STARÝMA HORAMA.

Návštěvníci se mohou těšit na aktivní i relaxační formy odpočinku v novém, moderním a stylovém penzionu. Součástí penzionu jsou i ukázky Historie vinařství, které návštěvníky seznámí s technikami a nástroji, které se na Slovácku ve spojení s vinařstvím a vinaři používaly či na některých místech stále používají.

Pijeme nektar, ber kde ber – ty jsi můj burčák, já tvůj pozdní sběr

ZÁKAZ UŽÍVÁNÍ VLASTNÍCH ALKOHOLICKÝCH, NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ A JÍDLA.

VENKOVNÍ TERASA

STAVTE SE K NÁM 🙂